Gündem

Narlıdere Belediyesi, Tarım Fuarı’nda adeta ilgi odağı oldu

Narlıdere Belediyesi, Tarım Fuarı’nda adeta ilgi odağı oldu

 

Cumhuriyet Halk Partisi aracılığıyla İstanbul Avrasya Gösteri Merkezi içerisinde düzenlenmiş olan ‘CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ içerisine Narlıdere Belediyesi de katılım gerçekleştirdi. İlk sırada Üretici Kadın Kooperatifi ile birlikte Slow Food olmak üzre, gerçekleştirilmiş olan projelerin yanı sıra yatırımlar da ziyaretçilerle paylaşılmış oldu. Başkan olarak görev yapan Ali Engin ‘Narlıdere ilçesinin zenginlikleriyle beraber güzelliklerini anlatma olanağı bulduk’ ifadelerine yer verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi aracılığıyla organize edilmiş olan ‘CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ İstanbul ili içerisinde, Avrasya Gösteri Merkezi içerisinde gerçekleşti. 3 gün boyunca devam eden fuarın açılış etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı olarak görev yapan Kemal Kılıçdaroğlu da katılım gerçekleştirdi. Stantların gezilmesinin yanı sıra belediyelerin tarımsal üretimleri de tanıtılmış oldu. Narlıdere Belediyesi’ne ait olan standda adeta ilgi odağı olmuş durumda. İlk sırada Üretici Kadın Kooperatifi ile birlikte Slow Food olmak üzre, yapılmış olan çalışmalar ziyaretçilere sunulmuş oldu.

Narlıdere Belediyesinin Başkanı olarak görev yapan Ali Engin yapmış olduğu açıklamada Narlıdere ilçesinin yerel bir durumdaki zenginliklerini anlatmanın yanı sıra tarım ile birlikte gıda hususunda örnek projeleri görücüye çıkarma amacıyla çok önemli bir fırsat yakalamış olduklarına değinerek söz konusu fuarın bu açıdan da çok başarılı olduğunu düşündüğünü söyledi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close